Klik hier om aan mijn team toe te voegen +

Dames 5

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong D24 11 23 7 2 2 31 19 0
2 Amersfoort D3 11 21 7 3 1 22 14 3
3 Kromme Rijn D2 11 21 6 3 2 34 15 0
4 USHC D14 11 19 6 1 4 39 28 0
5 USHC D12 11 19 5 4 2 24 14 0
6 Maarssen D5 11 18 5 3 3 23 21 0
7 Leerdam D1 11 14 4 2 5 33 32 0
8 Schaerweijde D10 11 14 4 2 5 15 17 0
9 Kampong D23 10 13 4 1 5 24 22 0
10 Zwaluwen D9 11 4 1 1 9 11 34 0
11 Fletiomare D4 11 0 0 0 11 8 48 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mei U.S.H.C. D12 uit
24 mei Zwaluwen Utrecht D9 16:45:00 thuis - DentiQ Tandartsenveld (2)
7 jun SV Kampong Hockey D23 uit
14 jun SV Kampong Hockey D24 09:00:00 thuis - DentiQ Tandartsenveld (2)

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Maarssen D5 Kromme Rijn D2 (O) 1-3
USHC D14 Schaerweijde D10 0-2
Amersfoort D3 Leerdam D1 3-2
USHC D12 Fletiomare D4 5-0
Zwaluwen D9 Kampong D24 0-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leerdam D1 USHC D12 2-2
Fletiomare D4 Maarssen D5 2-3
Kromme Rijn D2 (O) Zwaluwen D9 3-0
Kampong D24 Kampong D23 1-1
Schaerweijde D11 USHC D14 1-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Kampong D23 Kromme Rijn D2 (O) 3-2
Amersfoort D3 USHC D14 6-4
Kampong D24 Schaerweijde D11 13-0
Maarssen D5 Leerdam D1 3-2
Zwaluwen D9 Fletiomare D4 3-0
USHC D12 Schaerweijde D10 4-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Kromme Rijn D2 (O) Kampong D24 7-1
Schaerweijde D11 Amersfoort D3 0-2
Schaerweijde D10 Maarssen D5 0-0
USHC D14 USHC D12 3-2
Leerdam D1 Zwaluwen D9 4-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kampong D23 Leerdam D1 3-5
Zwaluwen D9 Schaerweijde D10 0-3
Maarssen D5 USHC D14 2-4
Kampong D24 Fletiomare D4 5-1
USHC D12 Amersfoort D3 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Amersfoort D3 Maarssen D5 3-3
USHC D14 Zwaluwen D9 4-2
Schaerweijde D10 Kampong D23 1-2
Leerdam D1 Kampong D24 4-2
Fletiomare D4 Kromme Rijn D2 (O) 1-5
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schaerweijde D10 Amersfoort D3 0-1
WOENSDAG 23 OKTOBER 2019
Kampong D23 Fletiomare D4 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Kampong D23 USHC D14 3-5
Kampong D24 Schaerweijde D10 3-0
Maarssen D5 USHC D12 1-0
Zwaluwen D9 Amersfoort D3 1-3
Kromme Rijn D2 (O) Leerdam D1 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Leerdam D1 Fletiomare D4 8-1
Schaerweijde D10 Kromme Rijn D2 (O) 2-4
USHC D12 Zwaluwen D9 1-1
Amersfoort D3 Kampong D23 1-0
USHC D14 Kampong D24 0-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Fletiomare D4 Schaerweijde D10 1-2
Zwaluwen D9 Maarssen D5 1-4
Kromme Rijn D2 (O) USHC D14 2-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Maarssen D5 Kampong D23 3-2
USHC D12 Kampong D24 2-2
Schaerweijde D10 Leerdam D1 2-2
Amersfoort D3 Kromme Rijn D2 (O) 0-0
USHC D14 Fletiomare D4 9-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Kampong D23 Zwaluwen D9 5-1
Leerdam D1 USHC D14 3-8
Fletiomare D4 Amersfoort D3 0-2
Kampong D24 Maarssen D5 3-2
Kromme Rijn D2 (O) USHC D12 2-4
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
USHC D12 Kampong D23 2-1
ZONDAG 1 MAART 2020
Kampong D24 Amersfoort D3 3-1
ZONDAG 8 MAART 2020
Leerdam D1 Amersfoort D3 1-2
Kromme Rijn D2 (O) Maarssen D5 1-1
Schaerweijde D10 USHC D14 2-0
Fletiomare D4 USHC D12 1-2
Kampong D24 Zwaluwen D9 2-1