Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 februari 2020
Alle uitwedstrijden van vandaag zijn afgelast
Klik hier om aan mijn team toe te voegen +

Dames 4

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schaerweijde D8 11 28 9 1 1 31 16 0
2 Vianen D2 11 26 8 2 1 40 12 0
3 Schaerweijde D15 11 22 7 1 3 38 18 0
4 Kampong D25 10 21 7 0 3 43 15 0
5 Maarssen D4 11 20 6 2 3 20 14 0
6 USHC D13 11 19 6 1 4 39 25 0
7 Baarn D2 11 16 4 4 3 18 18 0
8 Kampong D26 10 13 4 1 5 29 26 0
9 Leusden D3 11 10 3 1 7 21 25 0
10 IJsseloever D4 11 8 2 2 7 14 27 0
11 Kromme Rijn D3 11 4 1 1 9 11 37 0
12 Schaerweijde D13 11 0 0 0 11 9 80 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Kromme Rijn D3 14:40:00 uit
15 mrt MHC Leusden D3 12:45:00 thuis - Tandartspraktijk Binnenwegveld (4)
22 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 uit
29 mrt MHC Vianen D2 11:30:00 thuis - Tandartspraktijk Binnenwegveld (4)
5 apr Schaerweijde D15 15:30:00 uit
19 apr U.S.H.C. D13 11:45:00 thuis - Tandartspraktijk Binnenwegveld (4)
10 mei SV Kampong Hockey D25 uit
17 mei HC IJsseloever D4 16:45:00 thuis - Rabobankveld (1)
24 mei Schaerweijde D8 14:45:00 thuis - Veld 3
7 jun Schaerweijde D13 uit
14 jun SV Kampong Hockey D26 13:45:00 thuis - Tandartspraktijk Binnenwegveld (4)

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
USHC D13 Baarn D2 (O) 4-1
Schaerweijde D15 Vianen D2 (O) 2-0
Schaerweijde D8 Kampong D26 6-2
Maarssen D4 Kromme Rijn D3 1-0
Kampong D25 Leusden D3 3-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Vianen D2 (O) USHC D13 5-1
Baarn D2 (O) Kampong D25 1-3
Kromme Rijn D3 Schaerweijde D8 2-3
Kampong D26 Schaerweijde D13 14-0
IJsseloever D4 Schaerweijde D15 2-3
Leusden D3 Maarssen D4 0-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Maarssen D4 Baarn D2 (O) 1-0
Schaerweijde D8 Leusden D3 2-0
Schaerweijde D13 Kromme Rijn D3 1-5
Kampong D25 Vianen D2 (O) 2-3
USHC D13 Schaerweijde D15 3-0
Kampong D26 IJsseloever D4 3-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Vianen D2 (O) Maarssen D4 3-3
Schaerweijde D15 Kampong D25 4-3
Baarn D2 (O) Schaerweijde D8 1-1
Leusden D3 Schaerweijde D13 3-2
Kromme Rijn D3 Kampong D26 0-3
IJsseloever D4 USHC D13 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kampong D26 Leusden D3 1-1
Kromme Rijn D3 IJsseloever D4 0-1
Kampong D25 USHC D13 7-0
Maarssen D4 Schaerweijde D15 1-0
Schaerweijde D8 Vianen D2 (O) 0-1
Schaerweijde D13 Baarn D2 (O) 3-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Baarn D2 (O) Kampong D26 1-0
Leusden D3 Kromme Rijn D3 8-1
Vianen D2 (O) Schaerweijde D13 10-1
Schaerweijde D15 Schaerweijde D8 1-2
IJsseloever D4 Kampong D25 0-6
USHC D13 Maarssen D4 2-3
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Schaerweijde D13 IJsseloever D4 1-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Kampong D26 Vianen D2 (O) 2-5
Kromme Rijn D3 Baarn D2 (O) 1-1
Maarssen D4 Kampong D25 1-2
Schaerweijde D8 USHC D13 4-3
Leusden D3 IJsseloever D4 3-1
Schaerweijde D13 Schaerweijde D15 0-13
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Kampong D25 Schaerweijde D8 4-5
Schaerweijde D15 Kampong D26 5-0
USHC D13 Schaerweijde D13 11-0
IJsseloever D4 Maarssen D4 3-3
Vianen D2 (O) Kromme Rijn D3 7-0
Baarn D2 (O) Leusden D3 3-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Kromme Rijn D3 Schaerweijde D15 1-3
Leusden D3 Vianen D2 (O) 1-4
Baarn D2 (O) IJsseloever D4 2-0
Schaerweijde D13 Kampong D25 0-8
Schaerweijde D8 Maarssen D4 2-0
Kampong D26 USHC D13 2-6
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
USHC D13 Kromme Rijn D3 4-1
Schaerweijde D15 Leusden D3 3-2
Vianen D2 (O) Baarn D2 (O) 0-0
Schaerweijde D8 IJsseloever D4 3-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Baarn D2 (O) Schaerweijde D15 4-4
Leusden D3 USHC D13 1-4
Kromme Rijn D3 Kampong D25 0-5
IJsseloever D4 Vianen D2 (O) 0-2
Kampong D26 Maarssen D4 2-1
Schaerweijde D13 Schaerweijde D8 1-3
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
Maarssen D4 Schaerweijde D13 5-0