Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 26 mei 2024
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Dames 10 U.S.H.C. D14
Klik hier om aan mijn team toe te voegen +

Dames 8 Zaal

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rijnvliet D5 12 33 11 0 1 44 11 0
2 Kampong D27 12 28 9 1 2 50 21 0
3 Culemborg D2 12 20 6 2 4 34 24 0
4 Woerden D3 12 16 5 1 6 33 28 0
5 Zwaluwen D10 12 14 4 2 6 12 30 0
6 USHC D8 12 5 1 2 9 12 43 0
7 Maarssen D8 12 4 0 4 8 11 39 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Kampong D27 Rijnvliet D5 (4-1)final
Rijnvliet D5 USHC D8 (4-0)final
Kampong D27 USHC D8 (5-1)final
Culemborg D2 Zwaluwen D10 (5-0)final
Maarssen D8 Zwaluwen D10 (2-2)final
Culemborg D2 Maarssen D8 (2-1)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
Zwaluwen D10 Woerden D3 (1-0)final
Kampong D27 Woerden D3 (5-4)final
Zwaluwen D10 Kampong D27 (1-0)final
Rijnvliet D5 Maarssen D8 (6-0)scheduled
Maarssen D8 Culemborg D2 (1-1)scheduled
Rijnvliet D5 Culemborg D2 (3-1)scheduled
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
USHC D8 Rijnvliet D5 (0-4)final
Zwaluwen D10 Rijnvliet D5 (1-6)scheduled
USHC D8 Zwaluwen D10 (0-1)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Woerden D3 Kampong D27 (4-5)final
Kampong D27 Culemborg D2 (4-4)final
Woerden D3 Culemborg D2 (4-0)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
USHC D8 Culemborg D2 (2-8)final
Culemborg D2 Woerden D3 (3-2)final
USHC D8 Woerden D3 (3-6)final
Kampong D27 Maarssen D8 (6-2)final
Zwaluwen D10 Maarssen D8 (1-1)scheduled
Kampong D27 Zwaluwen D10 (4-1)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Culemborg D2 Kampong D27 (1-2)final
Woerden D3 USHC D8 (1-1)final
Rijnvliet D5 Kampong D27 (2-1)final
USHC D8 Maarssen D8 (3-1)final
Culemborg D2 Rijnvliet D5 (2-3)final
Woerden D3 Maarssen D8 (4-0)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Maarssen D8 USHC D8 (1-1)final
USHC D8 Kampong D27 (0-6)final
Maarssen D8 Kampong D27 (0-8)final
Rijnvliet D5 Zwaluwen D10 (4-0)scheduled
Woerden D3 Zwaluwen D10 (5-1)scheduled
Rijnvliet D5 Woerden D3 (4-0)scheduled
ZONDAG 11 FEBRUARI 2024
Maarssen D8 Woerden D3 (1-2)final
Woerden D3 Rijnvliet D5 (1-4)final
Maarssen D8 Rijnvliet D5 (1-3)final
Zwaluwen D10 Culemborg D2 (1-3)scheduled
Culemborg D2 USHC D8 (4-1)final
Zwaluwen D10 USHC D8 (2-0)scheduled