20150823-IMG_8125-2.jpg 20161105-IMG_0542.jpg 20150822-IMG_7981.jpg _SSF1461-Sandra Stokmans-MHV Maarssen-20170312-1000x408px-2.jpeg _SSF1347-Sandra Stokmans-MHV Maarssen-20170312-1000x408px-2.jpg 20161029-IMG_9795.jpg 20150822-IMG_7724-2.jpg _SSF1517-Sandra Stokmans-MHV Maarssen-20170312-1000x408px.jpg 20150823-IMG_8187-2.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 7 thuiswedstrijd(en) en 13 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 19 januari 2019
Tijd T/U Team Tegen team
10:30 Uit Meisjes 6E1 Hockeyclub Amersfoort ME1
10:30 Uit Meisjes 6E2 't Spandersbosch ME3
10:30 Thuis Meisjes 6E3 M.H.C. Hoevelaken ME1
10:30 Uit Meisjes 6E5 Hockeyclub Montfoort ME2
10:30 Uit Jongens 6E4 Hockeyclub Amersfoort JE2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden
Dames
DMA1 (Zaal) - Phoenix D3
19:00
Uit
DMA1 (Zaal) - Almeerse D3
19:40
Thuis
Meisjes C
MC1 (Zaal) - MMHC Voordaan MC1
13:40
Thuis
MC1 (Zaal) - Baarn MC1
14:20
Uit
MC12 (Zaal) - Hilversum MC12C
11:40
Uit
MC12 (Zaal) - Almeerse MC23C
12:20
Uit
MC2 (Zaal) - IJsseloever MC1
14:00
Uit
MC2 (Zaal) - HCDoorn MC1
14:40
Thuis
MC3 (Zaal) - Zwaluwen MC3
11:40
Thuis
MC3 (Zaal) - Kromme Rijn MC3
12:20
Uit
Meisjes E
M6E1 - Amersfoort ME1
Afgelast
Uit
M6E2 - Spandersbs ME3
Afgelast
Uit
M6E3 - Hoevelaken ME1
Afgelast
Thuis
M6E4 - Hilversum ME4
Afgelast
Thuis
M6E5 - Montfoort ME2
Afgelast
Uit
M6E6 - HC Leerdam ME2
Afgelast
Thuis
M6E7 - Buitenhout MHC ME2
Afgelast
Uit
M8E2 (Zaal) - H.C. Eemvallei M8E2
10:40
Uit
M8E2 (Zaal) - IJsseloever M8E3
11:20
Uit
M8E4 (Zaal) - Kampong M8E4
11:00
Uit
M8E4 (Zaal) - Schaerweijde M8E5
11:40
Thuis
M8E6 (Zaal) - Gooische M8E5
11:40
Thuis
M8E6 (Zaal) - SCHC M8E5
12:20
Uit
Meisjes F
MF2 - Spandersbs MF5
Afgelast
Thuis
MF3 - Baarn MF2
Afgelast
Uit
MF5 - MHC Vianen MF1
Afgelast
Thuis
MF6 - Hilversum MF5
Afgelast
Uit
MF8 - Leusden MIXF6
Afgelast
Uit
Jongens A
JA1 (Zaal) - Spandersbs JA1
18:00
Thuis
JA1 (Zaal) - Fletiomare JA1
19:20
Thuis
Jongens B
JB12 (Zaal) - MMHC Voordaan JB12C
16:00
Thuis
JB12 (Zaal) - Naarden JB12C
17:20
Thuis
JB2 (Zaal) - Naarden JB4
15:40
Thuis
JB2 (Zaal) - MMHC Voordaan JB2
16:20
Uit
JB3 (Zaal) - Kampong JB6
15:00
Uit
JB3 (Zaal) - SCHC JB6
15:40
Thuis
Jongens C
JC2 (Zaal) - MHC Vianen JC1
14:00
Thuis
JC2 (Zaal) - Rijnvliet JC1
15:20
Thuis
Jongens E
J6E1 - Dorsteti JE1
Afgelast
Uit
J6E4 - Amersfoort JE2
Afgelast
Uit
J6E5 - Rijnvliet JE2
Afgelast
Uit
J6E6 - Amersfoort JE3
Afgelast
Thuis
J8E3 (Zaal) - Maarn J8E1
09:40
Uit
J8E3 (Zaal) - Leusden J8E2
10:20
Uit
Jongens F
JF1 - Gooische JF3
Afgelast
Uit
JF2 - Hilversum JF1
Afgelast
Uit
JF3 - Buitenhout MHC MIXF1
Afgelast
Uit
JF4 - Woerden JF2
Afgelast
Thuis
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Rijnvliet JC1 - Vianen JC1
14:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Voordaan JB12C - Naarden JB12C
16:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Fletiomare JA1 - Spandersbosch JA1
18:40
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten