_SSF1347-Sandra Stokmans-MHV Maarssen-20170312-1000x408px-2.jpg 20150822-IMG_7981.jpg 20150823-IMG_8187-2.jpg _SSF1461-Sandra Stokmans-MHV Maarssen-20170312-1000x408px-2.jpeg _SSF1517-Sandra Stokmans-MHV Maarssen-20170312-1000x408px.jpg 20161029-IMG_9795.jpg 20150822-IMG_7724-2.jpg 20161105-IMG_0542.jpg 20150823-IMG_8125-2.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 7 thuiswedstrijd(en) en 13 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 19 januari 2019
Tijd T/U Team Tegen team
10:30 Uit Meisjes 6E1 Hockeyclub Amersfoort ME1
10:30 Uit Meisjes 6E2 't Spandersbosch ME3
10:30 Thuis Meisjes 6E3 M.H.C. Hoevelaken ME1
10:30 Uit Meisjes 6E5 Hockeyclub Montfoort ME2
10:30 Uit Jongens 6E4 Hockeyclub Amersfoort JE2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden
Dit schema loopt van 14-1-2019 t/m 20-1-2019
Senioren
D1 (Zaal)
22:00 - 23:00
Safari
Trainer(s)
Joost Vink
Opmerkingen
DMA1 (Zaal)
22:00 - 23:00
Safari
Trainer(s)
Joost Vink
Opmerkingen
Junioren A
MA1 (Zaal)
22:00 - 23:00
Safari
Trainer(s)
Joost Vink
Opmerkingen
MA3 (Zaal)
19:00 - 20:00
Fazantenkamp
Trainer(s)
Pieter Versteeg
Pim Veth
Opmerkingen
Junioren B
MB2 (Zaal)
20:00 - 21:00
Fazantenkamp
Trainer(s)
Christopher Rijpma
Yurre Bosma
Opmerkingen
MB4 (Zaal)
19:00 - 20:00
Klaroen
Trainer(s)
Jurre Vermeulen
Ole Croiset van Uchelen
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1 (Zaal)
18:00 - 19:00
David Lloyd
Trainer(s)
Babette Hellemans
Opmerkingen
M8E2 (Zaal)
18:00 - 19:00
David Lloyd
Trainer(s)
Danique van den Ham
Opmerkingen
M8E4 (Zaal)
18:00 - 19:00
Fazantenkamp
Trainer(s)
Esmee de Lange
Veerle Bentvelzen
Opmerkingen
M8E5 (Zaal)
18:00 - 19:00
Klaroen
Trainer(s)
Luna Antonacci
Benthe van Alphen
Opmerkingen
M8E6 (Zaal)
17:00 - 18:00
Klaroen
Trainer(s)
Frederique Grimbergen
Julie Baas
Opmerkingen
M8E7 (Zaal)
16:00 - 17:00
Klaroen
Trainer(s)
Guusje Zouteriks
Lou van Iperen
Opmerkingen
Junioren A
JA1 (Zaal)
21:00 - 22:00
Safari
Trainer(s)
Michiel Geelhuysen
Remco Coster
Thijmen Koning ter Heege
Opmerkingen
JA2 (Zaal)
21:00 - 22:00
Klaroen
Trainer(s)
Jurjen Ronner
Opmerkingen
Junioren B
JB1 (Zaal)
21:00 - 22:00
Safari
Trainer(s)
Daan Vrijssen
Douwe Wieringa
Opmerkingen
JB2 (Zaal)
20:00 - 21:00
Klaroen
Trainer(s)
Joyce Wilbrink
Menno Corporaal
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1 (Zaal)
16:00 - 17:00
David Lloyd
Trainer(s)
Arne Visser
Opmerkingen
J8E2 (Zaal)
16:00 - 17:00
David Lloyd
Trainer(s)
Lars van Norden
Opmerkingen
J8E3 (Zaal)
17:00 - 18:00
David Lloyd
Trainer(s)
Esmee de Lange
Veerle Bentvelzen
Opmerkingen
J8E4 (Zaal)
17:00 - 18:00
David Lloyd
Trainer(s)
Sal Roelofs
Stijn van Helmond
Opmerkingen